Air Jordan 4

Historia Air Jordan 4

Air Jordan 4 to ikoniczny model butów sportowych. Zaprojektowane przez firmę Nike dla legendarnego koszykarza Michaela Jordana. Po raz pierwszy zostały wprowadzone na rynek w 1989 roku. Mianowicie szybko stały się jednym z najbardziej popularnych modeli w linii Air Jordan. Projekt został stworzony przez Tinkera Hatfielda.

Charakterystyczne cechy Air Jordan 4

Główną cechą jest jednostka amortyzująca Air-Sole w pięcie i na przedniej części stopy. Zapewnia to większy komfort i wydajność podczas gry oraz chodzenia. W tym modelu przedstawiono nubuk oraz siateczkę, z których nie korzystano przy poprzednich wersjach butów. Natomiast logo wprowadzone przy Air Jordan 3 w postaci Jumpmana zostało dopełnione słowem Flight. Odnosiło się to do niesamowitych wsadów do kosza.

Bestsellery Air Jordan 4

Buty Jordan 4 to bogata historia po przez świetne wydania kolorystyczne. Ponad to wiele z tych wydań jest nadal bardzo poszukiwanych przez kolekcjonerów sneakersów. Oto kilka z najbardziej znanych kolorystyk, które osiągnęły status bestsellerów:

Jordan 4 Bred, czyli skrócona forma od „Black and Red” (Czarny i Czerwony). Jedne z najbardziej ikonicznych wydań. Ponad to pierwotnie wydane w 1989 roku. Zostały odtworzone w wersji Air Jordan 4 Bred Reimagined. Dlatego głównym celem było odwzorowanie kultowego modelu. Jest to świetny powrót do korzeni tego modelu. Również nie może zabraknąć Jordan 4 Military Black wprowadzonych w 2022 roku. Mają białą cholewkę z czarnymi akcentami. Bezsprzecznie wykonane z wysokiej jakości skóry oraz zamszu. Jest to model, który ubierzesz do wielu stylizacji. Dostępne na buysnkrs.pl!

Sneakersy Jordan 4 Frozen Moments zostały wydane w 2023 roku, a także zaprojektowane w kilku odcieniach koloru beżowego. Ponad to wykonane z różnych materiałów. Dlatego tworzą wyjątkową propozycje. Czarna kolorystyka z akcentami żółtego koloru, czyli Jordan 4 Thunder. Jest również częstym wyborem dla miłośników sneakersów. Podobnie jak kolorystyka z czerwonymi akcentami Jordan 4 Red Thunder. Przedstawione modele dostępne na buysnkrs.pl!

Bez wątpienia przedstawione kolorystyki stanowią tylko niewielki wycinek bogatej historii Jordan 4. Natomiast każda z nich ma swoje unikalne cechy i wpływ na kulturę sneakerheadów.