FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak, wszystkie produkty, które sprzedajemy są oryginalne. Przy procesie weryfikacji autentyczności posługujemy się najróżniejszymi metodami – kontrola światła UV, weryfikacja kodów EAN z etykiet, porównywanie kształtu i wykonania obuwia z zweryfikowanymi parami, lecz najważniejsze jest tutaj nasze doświadczenie i wiedza.

Jeżeli produkt, który zamówiłeś jest z naszej strony dostępny od ręki, masz opcję jego zwrotu w ciągu 14 dni od otrzymania paczki. Zamówienia na zlecenie nie podlegają zwrotom, gdyż są one zamówieniami na specjalne życzenie klienta.

Rynek butów działa na zasadzie popytu i podaży. Jeśli dany produkt jest mocno pożądany to jego cena rynkowa diametralnie rośnie przez co możemy zaobserwować zmiany cen o znaczący procent w ciągu tylko jednego dnia. To samo tyczy się rozmiarów, gdzie jeden z nich może być bardziej pożądany niż reszta, lub jest bardzo ciężko dostępny.

Produkty dostępne od ręki są towarami już zweryfikowanymi i dostępnymi u nas w magazynie. Oznacza to, że od momentu złożenia zamówienia twoje wymarzone sneakersy będą u ciebie od 2 do 4 dni. Natomiast produkty, których nie mamy od ręki specjalnie musimy znaleźć i sprowadzić dla was. Wymaga to od nas zlokalizowania na świecie dokładnie tej pary, którą zamówisz, a następnie sprowadzenia jej do naszego magazynu. Gdy sneakersy przejdą naszą kontrolę oryginalności, dopiero wtedy zostaną do Ciebie wysłane. Takie zamówienia na ogół realizujemy w przeciągu 5-14 dni, lecz czasami się zdarza i dłużej! Dlatego jeśli chcesz zakupić sneakersy na konkretną okazję to napisz do nas na Instagramie określimy średni czas wysyłki.

W naszym sklepie produkty wysyłamy kurierem DPD. Natomiast na prośbę klienta możemy wysłać zamówienie inną firmą przewozową.

Wszystkie dostępne u nas modele są wyprzedane w sklepach lub są wygrywane przez osoby prywatne podczas specjalnych losowań. Gdzie następnie są przez nas odkupywane i sprawdzane.

Jak najbardziej, oferujemy wysyłkę zamówień za granicę.