Witajcie, miłośnicy mody i obuwia! Nowy rok przynosi ze sobą nie tylko nowe możliwości, ale także fascynujące premiery butów, które podbiją świat stylu. Przygotujcie się na ekscytującą podróż po najnowszych trendach, innowacyjnych designach i niezapomnianych premierach, które będą kształtować naszą modową przyszłość. Czas przyjrzeć się, co świat butów ma do zaoferowania w 2024 roku!

Jordan 4 Bred Reimagined

JORDAN 4 BRED REIMAGINED

Już w Lutym premierę powinny mieć Jordany czwórki w kolorze czarnym z czerwono-szarymi detalami. Jest to nie do końca nowa kolorystyka, ponieważ są reinterpretacją klasycznego modelu AJ4 „Black Cement” potocznie „Bred”. Pierwotnie zostały wydane w 1989 roku. Od czasu debiutu doczekały się pięciu reedycji. Wyróżniają się wykonaniem cholewki, która jest ze skóry zamiast tradycyjnego zamszu. Premiera planowana jest na 17 Lutego, co pokrywa się z Weekendem Gwiazd NBA oraz urodzinami samego Michaela Jordana! Jest to świetna kolorystyka modelu Jordan 4, więc napewno będzie o niej głośno! Świetnym zamiennikiem może być model Jordan 4 Black Canvas.

JORDAN 4 SAIL

Nowa kolorystyka model Jordan 4 „Sail”. Cholewka butów wykonana jest ze skóry dość rzadkiej, bo w kremowej kolorystyce. Metaliczne detale przełamują klasyczny design. Pozłacane akcenty znajdują się przy oczkach sznurówek. Świetnie zostały przyjęte na premierze Jordan 4 Frozen Moments, które miały srebrne detale i stały się ogromnym bestsellerem. Uważam, że również i kolorystyka „SAIL” może okazać się świetnym sneakersowym wydaniem. Premiera planowana jest na marzec i będzie dostępna ekskluzywnie w damskiej rozmiarówce.

Jordan 4 Sail
Jordan 1 Low Travis Scott Canary

JORDAN 1 LOW TRAVIS SCOTT CANARY

Buty Jordan 1 Low Travis Scott „Canary” to kolaboracyjna edycja stworzona przez rapera Travis Scotta i markę Air Jordan. Charakteryzują się intensywnym żółtym kolorem, nazywanym „Canary”, który dominuje na cholewce i różnych detalach. Całość projektu spoczywa na białej podeszwie środkowej z gumowym spodem. To limitowana i bardzo poszukiwana wersja dla fanów Travis Scotta i kultowych Air Jordan 1 Low. Premiera planowana jest na lato w tym roku. Czy okażą się większym hitem od Jordan 1 Low Travis Scott Olive?

JORDAN 3 J BALVIN RIO

Model butów w kolaboracji dwóch marek, Air Jordan z kolumbijskim artystą J Balvinem. Jest to jego druga współpraca z modelem Jordan 3. Pierwszym wydaniem był model Jordan 3 J Balvin Medellin Sunset. Okazały się świetnym wydaniem i zyskały ogromny rozgłos w świecie streetwear. Nowa współpraca zostanie nazwana na cześć syna artysty. Charakteryzują się czarną skórzaną cholewką. Zostały dopełnione przez charakterystyczne gradientowe elementy obejmujące część podeszwy środkowej oraz tyłu buta. Całość projektu opiera się na ciemno czerwonej podeszwie. Świetnym dodatkiem może okazać się specjalne pudełko!

Jordan 3 J Balvin Rio